Coffee Wanoga #26 – Na kawę x3!

autor: Piotr Wierzbowski
5
(2)

Czekaliśmy 3 tygodnie na kolejną Coffee Wanogę, trzeba więc było nadrobić! Ekipa dopisała jak zawsze, frekwencja była rekordowa, a pogoda wyjątkowa.

Tym razem naszą „bazą” był sklep i serwis rowerowy Veloport w Gdyni. Mieliśmy więc miejsce i okazję, by przed wyjazdem na spokojnie porozmawiać przy kawie i ciastku, wśród pięknych rowerów i miliona gadżetów. Nie napiszę, że można było schronić się przed zimnem, bo pogoda była wyjątkowo łaskawa (ponownie!) i przed niczym chować się nie musieliśmy. Co więcej, aura wręcz zachęcała, by wyjechać na trasę!

Korzystając z dróg publicznych, musieliśmy się rozerwać na 4 grupy, by jechać bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Na szczęści, poza wspomnianymi łącznikami, można było spokojnie poszaleć na leśnych duktach i szutrowych drogach.  

Pomimo zorganizowanego najazdu na Cukiernię Wenta w Wejherowie, uśmiechnięta obsługa nie kazała nam czekać długo na kawę i ciacho. Statystycznie wyszła minuta czekania na głowę, więc ogarnęliśmy temat w godzinę!

Ciasteczkowym skrytożercom mówimy zdecydowane: tak!

Nic, co słodkie, nie może trwać wiecznie… 😄 Czas wracać!

Większość peletonu w Wejherowie, po ciastkowej uczcie. Nie wszyscy, ponieważ Cukiernia Wenta ma lepką moc przyciągania…

Na powrocie Coffee Wanoga dzili się naturalnie na mniejsze grupki. Prowadzący najszybszych i zamykający stawkę mają swoje lokalizatory, więc wiemy, gdzie zaczyna się i kończy grupa. Każdy odbija tak, aby wygodnie powrócić do domu.

Właśnie w taki sposób dotarliśmy do „bazy”. 

Kolejne ustawki

Planujemy nocną ustawkę w wigilię Dnia Niepodległości. Na grupie na Facebooku znajduje się ankieta, w której zdecydujecie, czy widzimy się w czwartek, czy w piętek wieczorem 🙂

(Prawdopodobnie) widzimy się za…

dni
godzin(y)
minut(y)
Zobaczymy co i kiedy 🙂

Więcej informacji zawsze znajdziecie na http://rezerwatprzygody.pl/coffee-wanoga/

Zdjęcia od Moniki Gniech

Galeria Marzeny Czaplickiej

Podziel się z innymi. Spotkajmy się na kolejnej ustawce!

Coffee Wanoga #26

Podobał Ci się artykuł? Dodaj swoją ocenę!

Kliknij, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 2

Dodaj pierwszą ocenę!

Dodaj komentarz

You may also like